| ziper94 a întrebat:

Am un stick USB cu un folder ascuns facut de mine pe acest stick, cu un program dat de acesta.
Dar din nefericire iconita cu programul de ascundere a folderului a fost sters de catre o alta persoana prin urmare nu am mai putut intra in acest folder ascuns.
Exista ceva programe cu care as putea recupera acest folder?
Mentionez ca programul de ascundere a folderului era cu parola, nu stiu daca are importanta.
Multumesc

2 răspunsuri:
| AnonymousQ666 a răspuns:

Cred ca trebuie sa-ti iei "la revedere"... sorry

| horia2012 a răspuns:

Incearca asa: du-te in control panel-folder option -view si bifeaza"show hidden files and folders" si debifezi
"hyde protected operating system"
-Apply-OK si intri pe stick.
Daca ai avut noroc, s-ar putea ca folderul de pe stik sa fie "read only" si "hidden"., Il copiezi pe PC si clcik dreapta-proprietati si schimbi caracteristicile.