| anonim_4396 a întrebat:

Am un stick usb de 8GB, bootabil, cu windows 7. As vrea sa mai adaug fisiere pe acel stick (muzica, poze...), dar in momentul in care se deschide, imi apar toate fisierele windows-ului (setup, autorun, boot, efi, etc ). Intrebarea e : daca as crea un folder separat si as muta fisierele windows-ului, ar afecta mai apoi reinstalarea?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Nu, dac nu te atingi de fisierele alea! Iti faci un folder separat in care iti pui ce vrei!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasi fisierele asa pentru a putea boot-a. Faci un folder nou alaturi de acele fisiere si bagi acolo ce vrei.