| random1620 a întrebat:

Buna! Am un stick USB pe care nu l-am mai folosit de mult. Inainte mergea normal dar acum cand il bag intr-un PC, imi zice sa-l formatez. Ce sa fac ca functioneze ca inainte?

8 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

In timp se uzeaza. Am si eu unul.
Daca nu ai nimic pe el, sau poti sacrifica ce ai, formateaza-l. Dar probabil la urmatoarea folosire va spune la fel. Ia altul.

| random1620 explică (pentru NunuNini):

Cum il formatez?

| Răzvi42 a răspuns (pentru random1620):

My computer >Click dreapta pe numele stikului > format.

| random1620 explică (pentru Răzvi42):

Imi spune ca Windows e incapabil sa-l formateze

| Răzvi42 a răspuns (pentru random1620):

Atunci du-te la un prieten care are pc/laptop si cere-i ajutorul.

| Vântulalb a răspuns (pentru random1620):

Daca nu poate fi formatat, e distrus iremediabil.

| FantasyBoy a răspuns:

Daca nici cu asta nu merge, e defect:
https://www.softpedia.com/......Tool.shtml

| NunuNini a răspuns (pentru random1620):

Ai primit raspunsuri. Trag concluzia ca e defect si nu se mai poate folosi. Unul nou nu e scump. Ieri am vazut in Auchan.