| anonim_4396 a întrebat:

Buna:Am un telefon Allview l3 cheer si ma intreb daca pot sa bag jocuri pe el.

Răspuns Câştigător
| AstonMartin a răspuns:

Da, cred ca merge incearca uite aici http://www.mobilegamesarena.net/search/label/128X160?&max-results=5
ps: cand cauti un joc pentru tel tau vezi sa aiba 128x160 pixeli rezolutia, daca iei mai mare fie nu-ti merge sau nu se vede bine. Funda?

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Da, se poate dar nu iti vor merge jocuri foarte complexe, jocuri poti lua de pe waptrik.com