| georgeerpg a întrebat:

Am un telefon care se conecta la wirless dar in ultimul timp imi apare semnul ca e conectat insa nu imi merge decat sa intru in browser in rest,YouTube,Facebook, Google play nu merg l-am mai resetat si a mers insa daca stiti o alta solutie care sa nu necesite resetare va rog sa imi spuneti.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scoate routerul din priza 10-15 secunde si baga-l iar.Asa se reseteaza.Si incearca iar sa te conectezi dupa 1-2 minute.

| Arthiom a răspuns:

Incearca celelalte raspunsuri, daca nu incearca macar sa dai revenire la setarile din fabrica la telefon.

| Adutzu2 a răspuns:

Cred problema e cu netul sau cu routerul, nu cu telefonul. Mie imi facea asa cand imi pica netul.