| NewUtilizator a întrebat:

Buna am un telefon cu andoid si am incercat sa scot un joc si imi dadea o eroare asa ca am intrat pe google si am cautat eroarea si pe un forum zicea sa sterg memoria cache zis si facut dupa nu mai mergea...am intrat pe site oficial google si zicea sa dezinstalez actualizarea si dupa sa intru pe el si se actualizeaza automat din nou si va merge am facut si asta iar acuma cand intru pe el se incarca un pic si se opreste aplicatia... vreo sugestie? big grin

1 răspuns:
| MihaiGaby99 a răspuns:

Nu e compatibil jocul cu telefonul, incearca alta varianta, nu te mai complica frate. Nu ai ce sa ii faci.