| Anonim1a a întrebat:

am un telefon HTC desire 300 si am o problema. Nu stiu sa salvez imaginile de pe facebook/net. Am incercat si in meniu, optiuni si prin apasare prelungita pe imagine, dar nu am optiunea salvare. E o problema cu telefonul?

Răspuns Câştigător
| T4zu a răspuns:

Salut nu este nici o problema. Am auzit ca exista o aplicatie pe GooglePlay, cu numele "Facebook Photo save", downloadeaz-o si incearca dupa.

| Anonim1a explică (pentru T4zu):

Multumesc mult happy funda binemeritata happy

2 răspunsuri:
| albul96 a răspuns:

Incearca sa intri prin browser. IN aplicatia Facebook sunt niste restrictii