| ioanaccc a întrebat:

Am un telefon Huawei U8650-1.E nou telefonul,ma uitam la niste poze din telefon si deodata s-a blocat si s-a inchis. Apoi cand am incercat sa-l aprind,nu mergea,am scos bateria,si cand l-am deschis apare scris Huawei, si atat, in rest nu mai apare nimic. Ce pot face? funda

1 răspuns:
| AlexaBijuMic a răspuns:

Incearca sa il aprinzi asa. Introduci mufa de la incarcator in acelasi timp cand apesi pe butonul on/off. Tine mai mult apasat butonul ( 5-6 secunde ). Eu am facut la fel la un Samsung si a mers. La fel am patit la un Samsung si a functionat. A... tine bateria mai mult timp afara din telefon ( cam 5 minute ). Succes!