| euuuu4096 a întrebat:

Am un telefon Huawey Ascend G300 si de vreo doua zile nu imi mai merge camera de fotografiat, imi spune exact asa: "Ne pare rau! Activitatea Camera foto(din aplicatia Camera foto) nu raspunde" si am doua posibilitati sa apas "Fortati inchiderea" sau sa apas "Asteptati"...am incercat si le-am apasat pe amandoua si tot nu merge.Va rog daca stiti ce sa ii fac sa mearga.Dau Fundita! Multumesc!

4 răspunsuri:
| Axis a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu...

| You_MeStefan_1990 a răspuns:

Daca il ai de 2 zile telefonul este inca in garantie asa ca du-te de unde l-ai cumparat si spune-le problema. iti vor da alt telefon daca nu il pot repara. P.S. in primele 2 saptamani daca vezi ceva in neregula cu telefonul poti sa te duci sa ti-l schimbewinking bafta!

| Trollenberg a răspuns:

Cumpara-ti orice altceva decat Huawei, chinezi se pricep sa faca doar betioare pentru orez.

| VasilescuAlexandru a răspuns (pentru Trollenberg):

Eu am un Huawei Sonic si nu am nici o problema cu el este mai bun ca multe telefoane de brand happy. Si ruleaza jocuri fara lag ce la unele telefoane de brand lasa de dorit happy