| alex11133 a întrebat:

Am un telefon Lg E510 si de fiecare data cand scriu un sms si gresesc apoi vreau repede sa sterg imi apare mesajul asta:Aplicatia tastatura LG (procesul com.lge.android.hime) s-a oprit in mod neasteptat. Incercati din nou. L-am repornit si merge putin si apoi dupa ceva timp tot imi apare. I-am dat si reset din fabrica si tot asa face. Va rog imi spuneti ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| GabrielVoicu a răspuns:

Ce versiune de android ai? Cred ca trebuie sa ii faci actualizare de sistem la android si iti va merge.