| Pachenko18 a întrebat:

BUNA! am un telefon LG gs290. dar e cam defect. 1 la mana se inchide singur. uneori! 2 la mana am impresia ca nu merge partea stanga a touch screenului..adica in ecram de blocare pot trage niste linii pe ecran..si degetul meu e putin mai in stanga..si el pune linia cu mult in dreapta..asa si in meniu. vreau sa intru la apeluri.el imi intra la mesaje..adica mesajele fiind la 2 casute mai in dreapta apelurilor.as vrea niste oameni care se pricep sau au mai patit situatii de genu sa mi zica ce se intampla si daca se merita sa il repar.e o defectiune grava? Astept niste raspunsuri bune.va multumesc mult.

4 răspunsuri:
| Ţuţ_Ionut_1997 a răspuns:

DA.si un prieten de-al meu a patit asa ceva dar cu un Sony...nu ai ce sa-i faci. L-ai tinut in abur, ceva? ...asa a patit prietenul meu

| Pachenko18 explică (pentru Ţuţ_Ionut_1997):

Nu..nu cred ca e vorba de asta..si cum adica nu mai e nimic de facut? vreo solutie exista dar nu as da nici prea multi bani. big grin

| Ţuţ_Ionut_1997 a răspuns (pentru Pachenko18):

Da,il mai poti face dar nu se merita...mai bine iti cumperi altut, crede-ma big grin

| Pachenko18 explică (pentru Ţuţ_Ionut_1997):

Cu 80 de lei cat costa reparatie sigur nu`mi iau altul la fel.