| Gabiiiii a întrebat:

am un telefon LG KG290 si pana de curand camera foto si camera video functionau impecabil, dar de ceva timp cand intru la camera foto imi apare logo-ul camerei si astept... Deodata se stinga si se aprinde si la fel si cu camera video. Nu pot captura imagini, ati putea sa ma ajutati? Si nu l`am dus la niciun service.

3 răspunsuri:
| LuMix a răspuns:

Cel mai bine la un service

| kameleonic a răspuns:

Asa am patit eu dupa mi-am scapat telefonul in veceu. Du-te la un service, nu cred ca o sa te coste prea mult.

| Tdx_Andreea_1994 a răspuns:

Trebuie sa-l duci la un service..altfel poate se strica mai rau. sfatul meu asta e :*