| ruCcsy a întrebat:

Buna happy
Am un telefon LG KP501 cookie big grin
Azi la ora, am vrut sa fac
o poza dar s-a auzit sunetul acela cand faci poza straight face
Nu stiu cum sa fac sa nu mai sune. Am incercat sa pun pe silentios dar se aude.
Cum se face?

7 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Intri la setari si gasesti acolo.

| titilev a răspuns:

Exact la LG nu stiu dar la cite telefoane am avut era asa
intri la poze, la setari, sunet(fotografiere, obiectiv, aparat foto sau ceva de genul asta) si il dai pe mute sau fara sunet sau anulare sunete etc.

| cυρcαкє a răspuns:

Pai... Pe la setari pe-undeva sigur.Eu las sunetul ca sa stiu cand se face pozalaughing

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sal diuci la Orange ori cear fi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti ca si eu am LG kp501 kookie

| marynwtza a răspuns:

Sa stii ca si eu am incercat de mai multe ori sa opresc sunetul atunci cand faceam poza, dar nu am reusit. cel mai probabil nu se poate.

| DeeJay97 a răspuns:

Nu se poate opri happy Si eu tot KP501 am happy