| Alinaaa17 a întrebat:

Am un telefon Nokia n8. Si am o problema cand trimit si primesc mesaje. Nu se salveaza intr-o conversatie, adica..trimit un mesaj. apare intr-o conversatie si primesc mesaj in alta conversatie. Tot ce trimit eu se salveaza intr-o conversatie, si tot ce imi trimite persoana respectiva, in alta. Am umblat la setari, dar nu-mi pot da seama. Cand scriu in conversatia aia unde am primit mesajul, si il trimit..imi apare" invalid contact details" si imi apare numele persoanei de 2 ori. De ex: Ana Maria, Ana Maria. Va rog, daca ma puteti ajuta. Am un soft Symbian Belle.

2 răspunsuri:
| Nicu_Gabriel_1996 a răspuns:

Resofteaza sistemuwinking! asta mi s-a intamplat si mie nu am avut ce sa ii fac decat sa il resoftez! funda?

| Alinaaa17 explică (pentru Nicu_Gabriel_1996):

L-am resoftat acum 2 luni si apoi am avut problema asta. Nu vreau sa merg iar si sa dau 50 de lei asa degeaba.