| Ielex a întrebat:

.am un telefon Nokia n97 mini, problema este ca nu stiu de ce la aplicatiile de gen YM sau Facebook cand le downlodez si le pornesc spune ca nu am conexiune buna, desi am MB pentru internet (Orange) am incercat si prin Wi-Fi si tot aceeas problema..cine ma ajuta in rezolvarea problemei primeste funda! happy

1 răspuns:
| mircioiu97 a răspuns:

Pai vezi ca nu sunt setarile de net la telefon bune dai la *100die dupa aia servici apoi setari automate apoi introduci acolo Nokia
apoi n97 si primesti setarile sau daca ti se pare greu asa dul la Orange ca ti le face aiwinking