| Aly_7627 a întrebat:

Am un telefon Nokia n97 negru si as dori sa-i schimb complet carcasa cu una alba. Oare daca imi comand de aici: http://www.carcasenokia.ro/catalog.php?action=show_custo m&id=378 carcasa alba nu o sa ramana nicio parte neagra dupa schimbare? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dNNb a răspuns:

Mai bine nu comanda de pe net mai bine te duci de unde ai cumparat tel si le spui sa iti schimbe carcasa cu una alba sau ce culoareai vrea tu de pe net nu e bine sa cumperi carcase ca nu se stie daca e mai mare sau mai mica carcasawinking Funda?