| Dalllya105532 a întrebat:

Am un telefon Orange Hiro si are o mica problema.
Cand conectez castile,dupa care le deconectez,iconita aceea care-mi arata ca e pe modul "Casti" ramane in bara de notificari si nu se mai aude nimic. E ca si cum telefonul "crede" ca acele casti sunt inca (,) conectate.
Isi revine doar dupa ce ii dau un reboot,dupa care,daca folosesc iar castile, face din nou figuri.
Stiti cam care ar fi problema si cum s-ar putea rezolva?
Multumesc anticipat! ^^

1 răspuns:
| mariusraduica a răspuns:

Ar putea fi de la software. resofteaza-l la un service autorizat sau descarca un firmware de pe xda developers pentru Alcatel onetouch idol