| Adina_Georgiana_1997 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy ace 2 si as vrea sa imi descarc muzica pe el, dar nu stiu daca pot. Stie cineva daca exista vreun program sau cum pot conecta telefonul la laptop pentru a putea descarca muzica? Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Cu usb sau cititor de card sau de pe netul telefonului.

| miTzuliK93 a răspuns:

Cablu USB + programelul Samsung Kies.

| oODonViperOo a răspuns:

Cu cablu usb iti conectezi telefonul la laptop si iti pui ce muzica vrei pe el.

| Stan_Alex_1999 a răspuns:

Incearca magazin play

| veveritza12345 a răspuns:

Prin cablu usb conecctezi la laptop si sa desc dupa tel intri pe google sri numele melodiei ex:lora -puis zippy eu asa descarc dupa telefon bafta