| denisa55 a întrebat:

am un telefon Samsung galaxy fit, nu stiti ce program imi trebuie pe calculator ca sa pot scoate cu cablu de date poze, muzica etc.

Funda big grin

2 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Iţi recomand să cumperi un cititor de carduri (MicroSD Reader) care nu te costa mai mult de 20 RON.winking Se transfera mai repede si mult mai uşor (fara softuri...etc) happy

| Buburuza_3709 a răspuns:

Poti cumpara un Bluetooth usb pentru calculator asa iti poti trimite muzica, poze, filme, jocuri si multe altele gratis si este foarte usor de folosit happy
sper ca te-am ajutat
funda?