| Manolo2 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S1.Si mi-am pus parola cu model pe el. Un prieten a incercat de prea multe ori sa o ghiceasca si-mi zice "Prea multe incercari de introducere a modelului!".E-mail si parola o stiu.Problema e ca imi zice ca sunt incorecta da ele sunt corecte pentru ca le-am incercat pe Google.
Ma puteti ajuta cu ceva idei! Va Rog!

Răspuns Câştigător
| RaVuL a răspuns:

Lasa-l sa stea vreo 10 minute daca nici atunci nu merge scoate bateria si cartela si bagale din nou...