| BogdanBaltes a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S4 mini duos (GT-I9192), cu Android 4.2.2 si vreau sa il actualizez la Android 4.4.2. E mai bun?
Si inca ceva, daca merita sa il actualizez, de unde sa descarc update-ul? De pe samsung-updates.com?

Răspuns Câştigător
| catafan a răspuns:

Normal, update=actualizari, deodata ce este o actualizare vine cu ceva imbunatatit. Mergi la setari, despre telefon, actualizare sistem (sa fii conectat la wi-fi), bateria sa fie minim 70% si sa pui si telefonul la incarcat!

| BogdanBaltes explică (pentru catafan):

Eu stiam ca nu este disponibila inca actualizarea in Europa, doar in Rusia.

3 răspunsuri:
| Stavros_Tian_1979 a răspuns:

Buna Bogdan! Ai reusit sa treci la Android 4.4.2? a meritat? eu am un Samsung i9192 doresc sa-l mai pastrez o perioada! merita efortul?