| BarBy_DiDi_1990 a întrebat:

BUNĂ, am un telefon Samsung j5 si am acea chestie numita "Samsung cloud", iar din greseala mi-am transferat pozele din galerie acolo. Cum pot face sa le recuperez?

Răspuns Câştigător
| JustMeDeea2019 a răspuns:

Am telefon fix ca al tau fii atenta: 1 intri la galerie 2) sus in dreapta ai 3) punctulete dai acolo si iti vor aparea optiunile, dai la setari si ai acolo "vizualizare cloud si cos de gunoi cloud" le bifezi si le dai restaurare

| JustMeDeea2019 a răspuns (pentru JustMeDeea2019):

Imi zici daca ai reusitwinking

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa iesi din aplicatia "Samsung cloud", dupa care intra din nou.
Uite-te atent unde- si cum poti intra in "Cloud"-ul tau (probabil te va conecta direct, pe baza numarului de telefon sau cu vreo parola cu care te-ai registrat.
Cand ai intrat, vei vedea si pozele tale transferate si le poti si descarca.
Ar fi bine sa te documentezi si despre modalitatea cum poti accesa contul tau de cloud de pe un calculator.

| CM7YRE a răspuns:

Https://www.samsung.com/us/support/answer/ANS00060639/
"Open the Gallery app, and then touch and hold the photos or videos you want to download. Touch More Options, and then touch Download. The selected photo(s) or video(s) will be downloaded on your phone or tablet."