| atomulx a întrebat:

Am un telefon Samsung Wave 525... si de ceva timp nu ma mai lasa sa intru pe yahoo messenger sau pe facebook, spune ca nu mai am memorie dar tot cardul este golit si nici in memoria telefonului nu am nimic( poze, melodii, videoclipuri...etc.). Pe telefon mai am doar contacte si mesje. Si daca intru la memorie imi arata ca am memoria full. Va rog daca stiti ce sa fac sa raspunde-ti ofer funa.

4 răspunsuri:
| Blade82 a răspuns:

Incearca sa stergi din mesaje.

| atomulx explică (pentru Blade82):

Pai am sters aseara si nu a mers. nu stii unde pot sa ma duc sau ce pot sa fac?

| Blade82 a răspuns (pentru atomulx):

Ceva fisier ai pe acolo pe care poate nu il observi tu. Te poti conecta la pc cu el?

| atomulx explică (pentru Blade82):

Da ma pot conecta la pc cu el. de ce?