| chuyyyyyyyyyyy a întrebat:

am un telefon sony ericsson k630i si nu are semnal ce sa fac? sunt pe vodafone mersi

4 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Du-te cu el la un service!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meniu=>settings=>Mobile networks=>search mode=>automatic...sau select network si va incepe sa scaneze, daca suporta 3g e de preferat sa nu bifezi optiunea pentru ca de multe ori se poate bloca in 3g, asa ca treci pe gsm.bafta.

| Axel12399 a răspuns:

Mha, asculta bine, uitate la ce scriu, ca doar o data o sa scriu, nu mai scriu dupa, si daca nu esti atent si nu intelegi, citeste inca o data