| Costea_Andra_1995 a întrebat:

Am un televizor Telefunken si nu îmi mai merge. Aseară l am deschis si mergea dar acum nu. Se aprindea luminita aceea si apoi imediat se închide si daca incerc să îl repornesc face la fel.

Răspuns Câştigător
| Cliar a răspuns:

Numele televizorului spune tot despre increderea care ar fi trebuit sa o ai cand l-ai cumparat. big grin happy Mai bine puneai inca 100-200lei si luai un Samsung sau LG si ramaneai linistita... asa spre exemplu pierzi telecomanda si te duci la un magazin : "buna ziua aveti telecomanda pentru un televizor telefunken?" si mai mult ca sigur aia de la magazin o sa zica ca ii si injuri.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Da-le o funda alora de la service...pentru ca e evident ca trebuie dus la service!

| CPAElites a răspuns:

Telefunken? Trebuia sa se numeasca "Telefucken" rolling on the floor
Ti-a dat tv-ul ala un "fucken" si trebuie dus la service happy