| sibel1 a întrebat:

Buna, am un tv Samsung smart model UE32M5672 si nu imi mai apare tastatura de scris nu pot conecta wirlesul si nici sa scriu nimic pe el, imi ararata bara dar tastatura nu mai apare, inainte mergea, ma poate ajuta cineva va rog?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai dezactivat o tu din meniul tv ului de aceea numai merge, intrii la setari si reactivezi tastatura si wirles ul la fel daca il deconectezi sau bagi aiurea parolele nu o sa meargă niciodata.

| Ștefaniq a răspuns:

Aruncă-l la gunoi.