| Sorina1974 a întrebat:

Am un tv Telefunchen. Nu stiu modelul. De ceva vreme, la vreo 5 minute dupa pornire ii fuge sonorul. Daca il las pornit nu'si revine. Daca il opresc, il las 3 secunde si il pornesc iar e totu ok pentru alte 5 minute pana iar fuge sonorul. E bun de aruncat sau se mai poate face ceva?

1 răspuns:
| Atotstiutorul a răspuns:

Vezi la un depanator tv daca merita sa il repari, dar de obicei in cazul modelelor ieftine costa mai mult reparatia decat face televizorul.