| M._Andreea_Raluca_1999 a întrebat:

Am un TV Vortex și as vrea sa îl resetez, am cautat prin setări, dar nu găsesc această opțiune. Știe cineva?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pentru a reseta tv ul urmeaza 5 pași: Pasul 1 apăsati butonul power de pe televizor pentru a l pornii, pasul 2Îndreaptă telecomanda spre televizor si ține apăsat butonul exit timp de 12 secunde, pasul3 Apasă butonu lsăgeată stînga de pe telecomandă. pasul 4 Apasă enter, de pe telecomandă pentru a reseta televizorul, tv ul se va oprii singur, pasul 5 si ultimul Porneste din nou televizorul apăsînd butonul Power, acum poți reconfigura televizorul. Succes.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar de ce ai vrea sa il resetezi? Nu merge bine?

| M._Andreea_Raluca_1999 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu am reușit. De ceva timp atunci când încerc sa ma conectez la internet mi se închide.

| M._Andreea_Raluca_1999 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu am reusit.De ceva timp atunci cand incerc sa ma conectez la internet mi se inchide.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru M._Andreea_Raluca_1999):

Cum te conectezi pe internet prin cablu? Sau wifi?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru M._Andreea_Raluca_1999):

-Pune i parola care o folosesti la ruter si gata te conectezi username si parola.