| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am un xbox 360 slim,nemodat,am cateva jocuri originale pentru el,m-am cam saturat sa-mi tot cumpar jocuri,asa ca m-am decis sa il modez, prin modarea aia...RGH.
Intrebarea este...imi mai merg jocurile originale, dupa ce-l modez?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da. Important e sa nu te conectezi la internet dupa ce e modata pentru ca ti se blocheaza consola si nu o vei putea folosi, lasi wi-fi oprit pentru totdeauna.

| OctaLoL a răspuns (pentru mgtow):

Cu programul DashLaunch care este instalat dupa modare, iti blocheaza accesul la Live indiferent daca esti conectat sau nu.

1 răspuns: