| Miruna1239 a întrebat:

Am un Xiaomi Mi Band 4. Cum pot schimba ora pe bratara acum ca s-a schimbat?

3 răspunsuri:
| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Telefoanele si device-urile inteligente au o setare la ora (unde iti setezi ora initial) sa se schimbe automat ora, daca e cazul.
Pentru bandurile de mana, intai seteaza ora la telefon, pe ora noua si sincronizeaza device-ul prin bluetooth cu telefonul. Iti va afisa ora de pe telefon.
Mult succes!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Eu am avut Mi Band 2 și se schimba data automat când o conectam la bluetooth.

| darrio2007 a răspuns:

Se schimba automat la conectarea cu aplicatia din telefon.