| Popa_Andreea_1998_yS66 a întrebat:

Buna am urgent nevoie de ajutor! Am o banda de alergare DHS 1200CB, problema este ca atunci cand ii dau drumul sa mearga, merge 2-3 secunde si se opreste iar acolo unde scrie timpul apare un fel de eroare " E- 02" a mai trecut cineva prin asta, sau stie despre ce e vorba? Va rog frumos ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Te poti uita in instructiunile ei si vezi ce inseamna E-02.

| Popa_Andreea_1998_yS66 explică (pentru darrio2007):

M.am uitat si nu scrie nimic despre aceasta eroare...scrie de erori dar nu despre aceasta. In orice caz, multumesc

| darrio2007 a răspuns (pentru Popa_Andreea_1998_yS66):

Pentru putin.