| iulia22 a întrebat:

Buna!
Am urmatoarea problema cu Facebook messenger. O persoana pe care o am la prieteni pe fbk, nu-mi poate trimite mesaje pe messenger si nici eu ei. Pe fbk nu am blocat acea persoana (chiar ne avem la prieteni), pe messenger am verificat, nu este blocata. Spre deosebire de mine insa, acea persoana nu ma gaseste deloc pe messenger, nu poate deschide conversatie cu mine, ca si cum as fi inexistenta pe messenger. Daca scrie la cautare pe messenger numele meu, efectiv nu il gaseste. Daca intra pe profilul meu si apasa acolo pe optiunea de a-mi trimite mesaje ii apare scris direct mesajul "this person isn't receive messages right now". Si repet, nu l-am blocat. Eu cel putin gasesc persoana pe messenger, dar nu ii pot trimite mesaje, ca si cum as fi blocata. Am vb cu persoana sa verifice daca ma are blocata pe mess, dar mi-a trimis printscreen cum nu reuseste nici macar sa intre pe conv cu mine pe mess. Va rog sa imi spuneti, ce ar putea fi asta si care ar fi solutia.

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

Buna incearca sa folosesti messenger lite, daca ai aceesi problema. persoana cu care incerci sa interactionezi te-a blocat cu siguranta!