| nuuuuuppps a întrebat:

Am vazut ca un prieten a dat like la un video, cover la Niciodata sa nu spui niciodat-Andra si nu mai stiu cum il chema pe tipul care canta. M-am uitat pe pagina lui de facebook acum cateva zile dar am uitat cum il cheama. Cum as putea gasi persoanele carora le-am vazut profilul. Exista un istoric sau asa ceva?

Răspuns Câştigător
| YesorNo a răspuns:

Da. Exista istoricul de la google. Dai sus in colt sub X sunt trei linii, dai click pe ele si iti arata o lista dai click unde scrie Istoric. Dupa iti va arata o lista cu tot ce-ai accesat pe net. Daca gasesti cum il cheama acolo da click. Mult noroc!

1 răspuns:
| YesorNo a răspuns:

Si il cheama Cabron