| anonim_4396 a întrebat:

Am vorbit cu un coleg poe facebook si i-am trimis niste mesaje care nu vreau sa ii mai apara.Cum pot sa sterg mesajele de pe contul lui fara ca eu sa-i intru pe cont sa le sterg.Nu vreau sa le aiba ca dovada.

4 răspunsuri:
| Florin_3378 a răspuns:

Hmm singurul mod sa le stergi e numa de pe contul lui si ceea ce este mai greu sa ajungi acolo prostestel si u cumva laughingsau hai sa-ti dau o idee numa il lasi fara fbrolling on the floorcauta-ma pe privat daca e bine si asawinkinglaughing

| AlexandraPreda a răspuns (pentru Florin_3378):

Ms dar oricum pana ati raspuns am facut ce ati zis laughing Nu a fost greu.Doar i-am zis sa intre putin pe fb de pe telefonul meu ca vreau sa ma uit la cv si gt laughing

| 954TERMINATOR a răspuns:

Nu cred ca mai poti face ceva. Doar daca ii ceri putin telefonul, intri pe fb lui/ei si stergi mesajele laughing

| ALEXANDRUREX a răspuns:

Nu poti decat de pe contul lui/ei dar ii dar gasesti tu o scuza