| Yvonnnee a întrebat:

Am vrut astazi sa postez o poza noua de profil pe Facebook. Din pacate nu pot sa postez poza intreaga (poza se decupeaza mereu). Cum pot sa postez poza de profil intreaga?

5 răspunsuri:
| MaryMaria333 a răspuns:

Poza de profil a fost intotdeauna patrata, acum a avansat si s'a ajuns sa fie aparent rotunda dar daca dai click pe ea ii patrata. Sa se mai diferentieze si ea de restul pozelor.
Sti ce ai putea sa faci? Pune poza aia pe Facebook intreaga ca postare, dupa care separat o iei tot pe aia si ti'o pui la profil(decupata) Nu ai ce sa faci, asa e legea ))

| Cksihja a răspuns:

Intri în paint sau un alt program de editare foto și îi mărești marginile cu spațiu gol. Pe profil va arăta normal.

| Elelei a răspuns:

Ii micsorezi dimensiunile cu un program de editare foto.

| ValentinGabi a răspuns:

Încearcă să o încarci după pc pe google chrome bagi prin cablu de date în pc apoi încerci

| floreadan a răspuns:

II poti micsora dimensiunile si rezolvi in acest fel.