| MrOranjz a întrebat:

Buna, am vrut sa dau un reset complet laptopului meu (cu sistem de operare windows 10pro x64) deoarece incepe sa se miste cat mai greu si am aflat ca asa ar putea rezolva problema, de fiecare data in procesul de reset imi apare "There was a problem while restarting your pc" si mai jos optiunea cancel. Iar laptopul se reporneste automat si pe desktop apare un chenar in care scrie changes were not made sau ceva de genul. O solutie pe care n-am incercat-o ar fi cu un usb booted sau ceva de genul dar nu stiu daca va trebui sa reactivez din nou windowsul

1 răspuns:
| AlexMh a răspuns:

Nu va trebui sa il reactivezi dar ma indoiesc ca o sa-ti mearga. De ce te chinui? Iti ia 10 minute sa pui iar windowsul, iar programele maxim 20. Mai ales daca iei ultima versiune de pe site-ul Microsoft deja vine integrat cu majoritatea update-urilor. Bafta!