| Enache_Seby_1993 a întrebat:

Am vrut sa fac o gluma unei/unui prietene/prieten schimbánd limba de la telefon in coreeaná sau ceva de genu'. Am vrut sa o schimb la loc in Romána, deci m-am dus la setari, m-am dus la limba si am schimbat-o in Romána da' scrie tot in coreeana. Cum pot schimba limba? Am un telefon Lenovo A328. Dacá aveti nevoie si de alte informatii ca sa ma ajutati, scrieti in comentarii si cel mai probabil o sa va raspund big grin.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Restarteaza telefonul, dupa ce faci schimbarea si o salvezi.

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Esti genul care face farse, prin urmare te las asa. You bargained for Korean, keep your bargain!

| Enache_Seby_1993 explică (pentru minrest):

Iti multumesc de ajutor...Dar vad ca nu eu am fost cel care a facut farsa aici.

| minrest a răspuns (pentru Enache_Seby_1993):

Doar nu am facut-o eu. Gluma ta era nevinovata, dar eu, intelegand gresit (recunosc asta) si pentru ca stiu ca farsele duc la lucruri grave, nu ti-am spus ca trebuie resetat telefonul. Era chiar suficient sa scoti bateria si sa-l pornesti din nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da restart dupa ce ai setat totul in Romana.

| AssoX a răspuns:

Nu vad ce este in rau in asta, invata si el/ea coreeana laughing

| Enache_Seby_1993 explică:

Keep calm... Am rezolvat de mult problema. Multumesc!