| doraz a întrebat:

Buna,
Am vrut sa postez un comentariu pe un blog si nu imi apar acele litere pe care trebuie sa le introduc pentru a nu fi considerat Spam.
Ce program imi trebuie?
Imi apare o poza verde, rupta in loc de literele acelea.

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Adica nu-ti merge nu? Lasa aici site-ul sa vad ce foloseste.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca alt browser gen google chrome ori instaleaza flash player si java.

| doraz explică (pentru CM7YRE):

Buna, am incercat cu chrome si IE si am instalat si java si instalat si flash player...

| doraz explică (pentru CM7YRE):

E un blog pe blogspot si acum vad ca merge, nu am mai instalat nimic, n-am mai umblat. Mersi frumos oricum happy

| CM7YRE a răspuns (pentru doraz):

Adica nu-ti merge nu? Lasa aici site-ul sa vad ce foloseste.