| IHateLuvStorys a întrebat:

Am windows xp si la programe(la toate)imi apare la numele lor o culoare, fiecare program e incercuit cu albastru si vreau sa scot chenarul ala.Cum fac? Pls help, va dau funda!:*

2 răspunsuri:
| sorynell a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop, arrange icons by si deselectezi lock web items on desktop.Si nu ar mai trebui sa iti apara.

| St3fanuTz a răspuns:

Deci dai click dreapta --> proprietati --> cauta-l pe penultimul adica aspect --> si dai la Ferestre si butoane alegi cum vrei apoi dai la Schema de culori si pui si acolo ce culoare vrei si apoi dai la dimensiune font si iti alegi ce vrei pls FUNDA?