| SDavidS a întrebat:

Buna ar fi bine sa cumpar in august o tableta Samsung Galaxy Tab 2 10.1?

4 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Daca ai bani poti sa ti-o cumperi si acum de ce sa mai astepti pana in august

| XatomisX a răspuns:

E o prostie tableta te joci si te saturi mai bine iei un s2 de banii aia sau un HTC ceva

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! Eu te sfatuiesc sa nu o cumperi in august doar daca este vreo oferta, vreo promotie.Te sfatuiesc sa o cumperi in decembrie deoarece sunt Sarbatorile de iarna si sunt mai multe oferte.Bafta!

| victorandrei a răspuns:

Cum adica ar fi bine? daca vrei si ai bani ia-ti daca nu mai astepti