| Trucker5 a întrebat:

are ceva daca la adresa mea nu am specificat si nr blocului? am scris doar strada, numarul, scara si apartamentul. mentionez ca stau la blochappy

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

"Nu am specificat si nr. blocului" "mentionez ca stau la bloc" a?

Si daca nu ai specificat nr. blocului cum ai mai scris doar strada, NUMARUL, scara si apartamentul?

Nu-ti inteleg intrebarea...

| Trucker5 explică (pentru Wehrmacht):

Uite iti dau un exemplu:
strada Magurei, nr 22, bl L15, sc 2, ap 10, Timisoara, jud timis.

eu am scris la fel, doar ca am uitat sa scriu bl L15. si asta am intrebat daca e problema? nu ma poate gasi?

| Wehrmacht a răspuns (pentru Trucker5):

Nu inteleg...nr. 22 la ce este atribuit?

| Trucker5 explică (pentru Wehrmacht):

Sincer nici eu nu stiu sigur, cred ca numarul strazii. pana acum scriam si blocul si totul era ok.

| Mihaitza009 a răspuns:

Este bine ce ai scris dar trebuie blocul pentru a sti unde sa vina ca altfel te cauta ca dementul si nu te va gasi