| ancutsa410 a întrebat:

are cineva cont la banca Monese? care sunt dezavantajele? in cat timp iti vine cardul si in cat timp ai datele contului?

6 răspunsuri:
| Jojopu a răspuns:

Salut,da am cont si sunt foarte multumit.Cardul vine cam intr-o saptamana maxim.
Pentru cei care inca nu aveti cont, ar trebui sa va faceti, bagati codul OCTAV080 si veti primi 25 €

| Thom_Marius_1984 a răspuns:

Si ti-ai facut cont la Monese pana la urma?
Esti multumita?

| ancutsa410 explică (pentru Thom_Marius_1984):

Buna! Da, mi-am facut. Cardul vine intr o saptamana..trebuie doar sa ai acces la internet ca sa ii contactezi pe skype..sii...trebuie sa platesti 5 lire pe luna

| BlueButterfly97 a răspuns (pentru ancutsa410):

Cum adică să plătești 5 lire pe lună?

| annam99 a răspuns:

Buna,da am cont si sunt foarte multumita.Cardul iti vine cam intr-o saptamana maxim.Pentru cei care inca nu aveti cont, ar trebui sa va faceti, bagati codul ANAM787 si veti primi 15 €?

| Lexu_Alex_1987 a răspuns:

Buna, cu toate ca ai reusit sa iti faci card tin sa precizez ca si eu am facut cont online si a durat mai putin de 7 minute iar cand am cerut sa imi trimita cardul acasa, la mine a durat doar 2 zile...
Deademenea pentru cei care vor sa isi faca cont, va rog sa adaugati acest cod de referinta: MHYAMJT4 si primiti 5£...deademenea puteti face si voi la fel.