| HereToHelp123 a întrebat:

Arhiva care o poti descarca de pe facebook ti-o poate trimite doar pe mail? Pt ca eu mi-am uitat parola la mail-ul ala si am nevoie de niste mesaje sterse. Mersi si fundita! happy

1 răspuns:
| Adi324 a răspuns:

Orice fisier poate fi trimis si pe Facebook sau messenger, daca nu depaseste o anumita marime (in jur de 20 de mb). Cat despre mail, incearca sa iti resetezi parola, folosind numarul de telefon sau raspunzand la intrebarea pe care ai aleso la crearea contului (daca ai ales una).