| marina7 a întrebat:

As avea nevoie de niste siteu-ri de editat poze! Este o poza in care este un caiet cu ceva scris in el, insa pe poza mai sint si alte obiecte. tai din poza doar caietul si prin ce program sa fac ca sa se vada mai bine scrisul ca e foarte luminos... mersiwinking

5 răspunsuri:
| Leatherleader a răspuns:

Photoshop, Pizzap, PhotoScape, Picasa, Pixer, Fotoflexer etc. Sunt foarte multe!

| IonutzWoW a răspuns:

Photoshop este cel mai utilizat insa eu iti recomand unul mai simplu de utilizat : Photoscape.

| Mihai11 a răspuns:

Poti folosi photoshop, pizap, pixlr si mai sunt multe.

| PinkBlue05 a răspuns:

PhotoScape thinking