| vladvlad23 a întrebat:

as avea o intrebare in legatura cu google chrome, am fost la un prieten si i-am pus chrome si am vazut ca in bara de URL, daca asa se cheama daca scriam ceva imediat se cauta pe google, dar eu daca scriu ceva imi apare google si in bara de cautare scrie "ceva" sau "lksad". As dori sa stiu cum pot face si eu sa scriu in bara de URL si sa-mi caute pe google, e doar la un click distanta dar eu sunt foarte lenes laughing si deci... FUNDA

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deschizi Google Chrome si intri in Unelte/Optiuni/Elemente de baza si la Cautati bifezi Activati functia Instant. Numai bine!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat