| Animalul2013 a întrebat:

Buna as dori parerea voastra in achizitionarea unuia dintre aceste telefoane. Samsung galaxy s2 plus cu 400 lei sau iphone 4 32gb cu 500 lei? Si sa mai imi spuneti ce as putea verifica in mare la ele sa fie in regula. Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Grigore_Bögdan_Valentin_2001 a răspuns:

Iphone 4..Merge mult mai repede.(navigare, meniu)..are mai multa memorie..Si in plus accepta multe jocuri..pe care S2-ul nu le accepta happy...Eu asta te sfatuiesc happy