| AlexX a întrebat:

as dori sa cumpar un LG G4... ce parere aveti despre acest telefon (avantaje, dezavantaje) sau daca stiti ceva alternative!?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite-te aici :

https://www.youtube.com/watch?time_continue=183&v=-dMHthBn59o

Ce avantaje si dezavantaje? :)
Nu stiu ce seamna asta pentru tine, dar poti sa te uiti la specificatii, si la video-ul de mai sus, si sunt sigur ca o sa iti poti raspunde singur.
O zi buna!

| AlexX explică (pentru anonim_4396):

Oricum singurul dezavantaj pe care il vad la acest telefon ar fi bateria, care din cate am inteles nu tine prea mult...

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexX):

La niciun telefon performant nu tine bateria, sau poate sunt, dar nu sunt prea ieftine, te asigur eu.

14 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E cea mai bună alegere pentru acest buget. LG G4 e un telefon foarte bun.

| Roxin a răspuns:

Salutare!

G4 e un telefon bun, insa as opta pentru G5. Diferenta e majora, iar ca pret, castigi mai bine cu G5. G4 inca e scump pentru perioada asta.

| AlexX explică (pentru Roxin):

Zici ca ar trebui sa mai astept? Din ce vad pe eMAG sau altex toate apar cu reduceri de cateva sute de lei.

| Roxin a răspuns (pentru AlexX):

Nu stiu ce sa zic, eu inclin spre G5. Uita-te pe gsmarena si compara-le.

| AlexX explică (pentru Roxin):

Bine, clar este peste G4 dar si pretul este dublu happy

| Roxin a răspuns (pentru AlexX):

Dar nu merita? happy
Sau, mai poti astepta putin sa ma scada.
O alternativa ar fi Samsung A5. E cam pe acolo laughing

| AlexX explică (pentru Roxin):

Lol... nu poti compara A5 cu G4 asa mai bine decat un G5 un 6s laughing

| Roxin a răspuns (pentru AlexX):

Da, e o varianta. Eu sunt utilizator de iPhone de mult timp. Momentan am 6s Plus. Dar si pretul...

Răspuns utilizator avertizat
| juristonero a răspuns:

Lg G5, fara discutii. Uite detalii: http://bit.ly/1Z80lxD

| AlexX explică (pentru juristonero):

Am vazut specs la LG g5 dar cum am spus mai sus pretul este dublu 3000 lei mi se pare prea mult pentru un telefon... pentru navigare pe net si folosirea a catorva aplicatii...

| Corj_Ciprian_1989 a răspuns:

Este foarte ok G4 si din punct de vedere al performantelor si pretului fata de competitori.