| Chetrica a întrebat:

As dori sa cumpar un telefon nou(touchscreen)... ceva mai avansat (pana in 10 milioane ). Am doua variante: Samsung galaxy ace sau un Samsung Galaxy Note N7000. Vreau sa il folosesc la jocuri, browsing (youtube, facebook, etc.) si la vorbit -evident. Nu ma prea pricep, dar as vrea sa imi argumentati alegerea facuta.

P.S. Puteti adauga si alte modele de telefoane.
Preferatul meu este Galaxy Note-ul.

3 răspunsuri:
| christianlaroka a răspuns:

Samsung Galaxy Note N7000

| Chetrica explică:

Vreau sa il iau la liber...

| TDMihnea2001 a răspuns:

Daca faci un abonament de 8 euro si dai doua telefoane mobile vechi iti iei un Samsung Galaxy S Plus la 8 mil (la un Germanos).