| simandi a întrebat:

Buna as dori sa im cumpar un smartphone de la 900-1200 de lei ce im recomandati? ecranul sa fie minim 4 inci

4 răspunsuri:
| Mikiee a răspuns:

Eu am un HTC wildfire [ http://www.gsmarena.com/htc_wildfire-3337.php ] de aproximativ 2 ani si iti spun sincer ca l-am scapat in cap de 594038403940343543 ori si inca functioneaza super. are camera de 5. memorie maricica [bine, eu am si card de 2]. si mna. ti-am zis rezista bine la lovituri si alea-alea.
sper ca te-am ajutat. succes in gasirea telefonului potrivit.

| Smokey13s a răspuns:

Samsung Galaxy S Plus
Samsung Galaxy Ace Plus
ALLVIEW Dual SIM P3 AllDro
iPhone 3GS

| bogdanboss01 a răspuns:

Un Samsung GALAXY Ace Plus