| simina96 a întrebat:

As dori sa ma lămurească cineva care este mai exact rolul funcției,, add on messenger" pentru Facebook? Odată ce adaugi o persoana care nu este în lista vei putea comunica cu ea chiar dacă nu o ai la prieteni pe Facebook? Ii va apărea persoanei respective notificare ca am adaugat-o pe messenger și in caz ca ii scriu un mesaj sa îl poată accesa la fel ca și ceilalți nu sa-i apară la spam sau altundeva.

Răspuns Câştigător
| GBoghian a răspuns:

Da, atunci cand adaugi o persoana la messenger pe care nu o ai la prieteni poti vorbi cu ea in continuare fara a fi nevoit sa o adaugi, conversatia fiind una identica, cu celelalte, privind modul de notificare